Posao i karijera

10. prosinca 2015

Crodux derivati dva d.o.o. je poduzeće koje sukladno svom rastu i razvoju na domaćem tržištu, pokazuje stalnu potrebu za zapošljavanjem novih kvalitetnih zaposlenika predanih radu i profesionalnom usavršavanju.

Trenutno otvorena radna mjesta na CRODUX benzinskim servisima:

Voditelj ključnih kupaca (m/ž)

  • Zagreb

UVJETI:

  • viša ili visoka stručna sprema ekonomskog usmjerenja
  • iskustvo u prodaji i radu s ključnim kupcima
  • visoko razvijene komunikacijske i pregovaračke vještine
  • proaktivnost i predanost u postizanju poslovnih ciljeva
  • samostalnost u radu
  • odlično poznavanje engleskog jezika u govoru i pismu
  • napredno poznavanje rada na računalu (MS Office)
  • spremnost na poslovna putovanja

OPIS POSLA:

  • proaktivno istraživanje tržišta, praćenje konkurencije te prepoznavanje novih poslovnih prilika
  • razvijanje i održavanje visokokvalitetnih odnosa s ključnim kupcima
  • komercijalno vođenje kupaca (izrada ponuda i ugovora, dogovaranje komercijalnih uvjeta prodaje)
  • prepoznavanje i analiziranje potreba kupaca te predlaganje razvoja novih rješenja, procesa i podrške koji zadovoljavaju sadašnje i buduće potrebe velikih ključnih kupaca
  • uspostavljanje i održavanje vrlo dobrih dugoročnih poslovnih odnosa s velikim ključnim kupcima, praćenje i unapređenje njihovog zadovoljstva

Rok za prijavu: 27.10.2017.

Čistač (m/ž)

  • Rijeka

UVJETI:

  • NKV/NSS ili više
  • spremnost na timski rad
  • komunikativnost, ljubaznost i odgovorni pristup poslu
  • spremnost na rad u smjenama

OPIS POSLA:

  • čišćenje, pranje i održavanje čistoće svih javnih i zatvorenih prostorija benzinskog servisa
  • drugi srodni poslovi po nalogu rukovoditelja

Rok za prijavu: 25.10.2017.

Želite li postati dio našega tima, svoju zamolbu za posao uz priloženi životopis te naznaku za koje se radno mjesto prijavljujete, pošaljite nam koristeći sljedeći obrazac: